Marți, 15 februarie 2022, ANAF a informat că a identificat o firmă cu sediul în București, prin intermediul căreia, în perioada 2019– 2021, s-au vândut online telefoane mobile de ultimă generație și s-au obținut venituri totale de aproape 43 milioane de lei, fără a fi înregistrate și declarate, potrivit unui comunicat. Astfel, reprezentanții firmei au […]
The post ANAF. Telefoane mobile în valoare de aproape 43 mil. lei au fost vândute online de o firmă inactivă first appeared on JURIDICE.
Citeste articolul integral >>> Fiscalitate - JURIDICE
