Miercuri, 2 iulie 2025, premierul Ilie Bolojan a susținut o conferință de presă în care a declarat următoarele cu privire la creșterea numărului de contributori la Casa Națională de Sănătate: ”Avem puțin peste 6 milioane de contributori și avem peste 1…
