Cu toții cunoaștem realitatea tristă: antreprenorul român nu este cel mai fericit om în raport cu modul în care Statul alege să-l trateze. Dar să zicem că ne-am adaptat în timp și ne facem viața așa cum putem. Plecând de la aceasta premisă tristă… rămâ…
